KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2473129
nr 247 3129
Gravyr
1800-tal, 36 x 35
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
tisdag 10 juni 2003
100 kr
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr